Zacznij od sztuki i rzemiosła dzięki tym prostym wskazówkom

Zacznij Od Sztuki I Rzemiosła Dzięki Tym Prostym Wskazówkom

Stwórz specjalne wspomnienia z dzieckiem lub stwórz coś wyjątkowego dla twojego domu dzięki zabawnym sztukom i rzemiosłom. Może to być trudne do uzyskania nowych pomysłów, które są opłacalne, choć. Przeczytaj poniższy artykuł, aby uzyskać sugestie, jak to zrobić.

Zachowaj bibliotekę swoich książek artystycznych i rzemieślniczych. Jest tak wiele rzeczy, które można zrobić, jeśli jesteś podstępny człowiek. A to oznacza, że wiele osób pisze o tym temacie. Będziesz mieć książkę rzemieślniczą po książce rzemieślniczej dostępne dla Ciebie. Twoja biblioteka może rosnąć bardzo szybko. Utrzymuj porządek i będziesz naprawdę cieszyć się szuka nowych rzemiosł, aby spróbować.

Jeśli masz rodzinę, która uwielbia malowanie twarzy, spróbuj użyć q-tip jako pędzla wyboru. Bawełniany koniec końcówki q sprawia, że doskonały pędzel do malowania na twarzy. Jest miękki i bardzo kontrolowany. Możesz tworzyć świetnie wyglądające wąsy kotów i wszelkiego rodzaju funky wzorów!

Zbieraj przedmioty z całego podwórka dla kolekcji sztuki i rzemiosła. Jest tak wiele naturalnych rzeczy, które mogą być wokół, że przyjdzie bardzo przydatne dla nadchodzącego projektu. Niektóre z najbardziej popularnych rzeczy znajdziesz na zewnątrz to szyszki, gładkie kamyki, a nawet kolorowe liście.

Tworzenie for less to strona internetowa, która oferuje podstawowe materiały rzemieślnicze. Ta usługa pozwala zaoszczędzić pieniądze kupując luzem. Dodatkowo, oferują bezpłatną wysyłkę na zamówienie ponad 100 dolarów. Twórz dla mniej oferuje najlepsze w materiałach do rezerwacji złomu, przędzy, materiałów koralikowych i tkanin co czyni go idealnym miejscem na wszystkie Twoje potrzeby rzemieślnicze.

Nie popełniajcie błędu, wierząc, że trzeba zapłacić dużo pieniędzy na sztukę i rzemiosło dostaw. Spróbuj użyć starych materiałów odpadowych, które masz w domu do następnego projektu. Rzeczy takie jak stare tkaniny, czapki butelki i Torby papierowe wszystkie zostały wykorzystane do tworzenia arcydzieł.

Idąc na lokalne Targi sztuki i rzemiosła są świetnym sposobem na spotkanie z innymi, którzy są w crafting. Możesz znaleźć ludzi, którzy lubią tego samego rzemiosła, ale wyrazić to w zupełnie nowy i niepowtarzalny sposób. Można również dowiedzieć się, gdzie sklep dla dostaw lub gdzie się ich świetny pomysł.

Jeśli po prostu zaczął uczyć się malarstwa olejowego i nie lubisz tego, co zrobiłem, farby nad nim. Olej jest bardzo elastyczny, a dodatkowe powłoki farby nie zaszkodzi powierzchni w jakikolwiek sposób. To może sprawić, że Twoje dzieło ma unikalny design i głębię.

Nie popełniać błąd tylko patrząc w sklepach sztuki dostaw dla wszystkich materiałów, które mogą być potrzebne. Miejsca, takie jak zniżki i sklepy fabryczne zamknięcie są świetne miejsca, aby znaleźć materiały w niskich cenach. Może nie być w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, ale może znaleźć wiele podstaw tam.

Po zakończeniu malowania na dzień upewnij się, że szczoteczki są dokładnie czyszczone. Farba pozostawiona w pędzlu wysycha i twardnieje włosami. Następnym razem, gdy chcesz z nich korzystać, sztywniejsze pędzla nie będzie jak subtelne pociągnięć, jak to miało, i to będzie trudne do utrzymania tego czystego koloru.

Patrząc na nowe pomysły sztuki i rzemiosła, spójrz na stronie internetowej swojego ulubionego sklepu rzemiosła. Wiele z nich oferuje niskie koszty szkoleń w nocy i weekendy. Są to idealne wprowadzenie do rzemiosła, które mogą mieć wcześniej zrobione wyobraźnia, ale byłeś zbyt boi się wypróbować.

Przed wyborem konkretnego projektu rzemieślniczego upewnij się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby to zrobić. Nie jest dobrze być zaangażowanym w projekt tylko wtedy, aby odkryć, że potrzebujesz czegoś, aby go zakończyć. Zapisz to, co jest potrzebne z wyprzedzeniem, sprawdź swoje zapasy i idź dostać to, czego nie masz przed rozpoczęciem.

Kiedy robisz sztuki i rzemiosła projektów z dziećmi, to może być tak dużo zabawy i wspaniałe doświadczenie klejenia. Może również być dość brudny, too. Aby zachować swoje dziecko ubrania z pokryte farbą, użyj starej, ponad wielkości tee shirt jako Apron sztuki. Można po prostu prania ten prowizoryczny Apron, i ponownie go w kółko.

Aby dać dzieciom wprowadzenie do procesu malowania, Zacznij od akwarele. Farby nie pozostawiają trwałych plam na ubraniach, Jeśli traktujesz je wystarczająco szybko, i to tylko o niemożliwe do ruiny powierzchni roboczej z nimi, jeśli ich pokrycie prawidłowo. Po opanowaniu przez dzieci tego, nadszedł czas, aby przejść do bardziej zaawansowanych farb.

Opakowania produktu nigdy nie należy wyrzucać. Może być w stanie ponownie wykorzystać lub recyklingu wiele opakowań w sztuce i rzemiosła. Zachowaj te elementy w pojemniku, dzięki czemu można użyć ich później dla projektu.

Aby pomóc dzieciom zrobić niezapomniany prezent dla Grandmom i Grandpop, kupić kubek kawy, który pozwala im malować na nim. Specjalne pióra farby dać dzieciom narzędzie do pozostawienia stałej wiadomości lub obrazu, a po rzuceniu kubki w piekarniku na kilka godzin, obrazy są tam na całe życie.

Jeśli jesteś zainteresowany pikowania jako uprzywilejowanych sztuki i działalności rzemieślniczej, należy rozważyć perusing lokalnego sklepu tkaniny wybór tkanek tłuszczu kwartałów. Te małe kawałki kolorowej tkaniny mogą początkowo wydawać się nieco bezużyteczne, ale mogą dodać różnego rodzaju różnorodność i zainteresowanie gotowymi produktami. W ten sposób możesz zwiększyć swoje kołdry bez wydawania fortuny.

Kiedy robisz decoupage, jak najlepiej, aby wygładzić pęcherzyki powietrza. Nie chcesz tworzyć innych pęcherzyków lub szorstkiej powierzchni. Możesz temu zapobiec, używając zaokrąglonych lakierowanych pałeczek do wygładzania zmarszczek lub pęcherzyków powietrza po przyklejeniu. Są one gładsze niż nie-laquered pałeczki, i można je znaleźć w wielu rynkach azjatyckich lub sklepów z pamiątkami.

Przy odrobinie szczęścia, ten kawałek oferuje wspaniałe wskazówki dla twojego hobby. Zastosuj to, czego się nauczyłeś i zrób wspaniałe rzeczy dla swojego domu i rodziny. Wkrótce będziesz mógł stworzyć kilka zabawnych elementów dekoracyjnych dla swojego domu lub kilka unikalnych prezentów.

About Zacznij od sztuki i rzemiosła dzięki tym prostym wskazówkom

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly